fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Керівництво переможцями на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Доценти кафедри математики та цифрових технологій Акбаш Катерина Сергіївна та Макарчук Олег Петрович у 2024 році підготували переможців у всіх секціях відділення Математики Малої академії наук.

День вишиванки на кафедрі математики та цифрових технологій

Традиційно в Україні в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Традиція, яка покликана зберегти споконвічні народні звичаї носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день в кожному куточку Землі українці вдягають свої найкрасивіші вишиті сорочки, заявляючи усьому світові, що вони – представники українського народу, який був, є і завжди буде і що українську історію, культуру, українську душу не знищити нікому.

Звітна наукова студентська конференція ЦДУ: Здобутки факультету

Викладачі та студенти факультету взяли участь звітній науковій студентській конференції ЦДУ, яка відбулася 15 травня семиповерховому корпусі.

Майбутнє за цифровими технологіями: Krop_Robots презентує розвиток робототехніки на Кіровоградщині

Україна – європейська країна, тому в м. Кропивницькому цього року відзначили Дні Європи, які вже стали традиційними в нашій державі. Євроінтеграція є одним із ключових пріоритетів українського народу. В межах Днів Європи у місті проходило багато цікавих та змістовних заходів, спрямованих на популяризацію європейських цінностей та культури.

Участь у відзначенні Дня Європи в Кропивницькому

День Європи –  свято присвячене єдності
на європейському континенті,
відзначається спільно з державами
Європейського Союзу та є важливим для України.

Цьогоріч відзначення Дня Європи відбувалося 10 травня на площі біля Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.