Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

ЦДПУ В ОДИН КЛІК!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН
У ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ
ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА

Клікни, переглянь і постав питання!

Чат відкритий до 16:00.

 

Додати коментар

Коментарі   
0 # Віалета 30.05.2020, 16:39
Чи можна жити в гуртожитку одній в кімнаті?
Відповісти
0 # Сергій 30.05.2020, 09:51
Доброго дня! В мене питання до декана мистецького факультету. Чи можна після закінчення спеціальності Музичне мистецтво піти навчатися в консерваторію та викладати в музичних школах?
Відповісти
0 # Еліна Валентинівна К 30.05.2020, 08:55
Добрий день. Цікавить питання чи э у вас післядипломна освіта за спеціальністю біологія?
Відповісти
0 # Антонина 29.05.2020, 18:22
Зі святом! Молодці!!! Спогади-спомини ... Нагадали перші дні відкритих дверей, рекламно-агітац ійні поїздки... Прекрасно, що "тяглість традицій" поєднано із сучасним аранжуванням. Усім ораторам - 12 балів - і за красномовство, і за завнішній вигляд та презентацію свого університету й факультету. Творчого натхнення та щедрого ужинку, розвитку й процвітання, рідний університете!
Відповісти
0 # Руслана Ященко 29.05.2020, 17:49
Доброго дня. На переклад бюджету немає?
Відповісти
0 # Вдовенко В.В. 04.06.2020, 06:21
Шановна Руслано! Максимальні обсяги та кваліфікаційні мінімуми державного замовлення на 2020 рік затверджено. Ви можете ознайомитися з цим документом на сторінці нашого сайту: cuspu.edu.ua/.../...
Відповісти
0 # Руслана Ященко 29.05.2020, 17:48
На переклад лише три місця на контракт? Як так?
Відповісти
0 # Діана 29.05.2020, 16:27
Скільки місць на державну форму навчання на хореографічний факультет?
Відповісти
0 # Діана 29.05.2020, 16:25
Які стилі танців вивчаються на факультеті хореографії?
Відповісти
0 # Діана 29.05.2020, 16:23
Скажіть будь ласка,для вступу на хореографа потрібно складати творчий залік і самостійно виконувати номер. Як я розумію є народно сценічний, класичний,та сучасний (бальний) якщо я виконую сучасний танець тобто щось в стилі хіп-хоп чи іншого напрямку,в мене буде можливість скласти залік з такого виду танцю ?
Відповісти
0 # Віктор 29.05.2020, 13:11
Якщо навчатись по окр бакалавр спеціальності "Початкова освіта"(освітнь о-професійній программі "Початкова освіта та Дошкільна освіта") чи буде освітня программа зазначена в дипломі і яка буде присвоєна кваліфікація?
Відповісти
0 # Анна 29.05.2020, 12:49
Доброго дня! Яка вартість начання на спеціальності інформатика (денна форма навчання, контракт)?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 13:03
Добрий день, Анно! Ціни на бакалаврат: cuspu.edu.ua/.../...
ціни на магістратуру:
cuspu.edu.ua/.../...
Відповісти
0 # Антон 29.05.2020, 12:48
Привіт. Я хочу вступити до вас на заочну форму, щоб стати тренером. Які документи і що ще для цього потрібно
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 13:01
Добрий день! Для вступу на спеціальність 017 Фізична культура і спорт Ви повинні скласти ЗНО з української мови та літератури і біології та пройти творчий конкурс із фізичної культури.
Перелік документів для участі в творчому конкурсі:
Заява на ім’я ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка;
Оригінал документа, що посвідчує особу та його копію;
Фотокартка розміром 3х4 см;
Копія документа про повну загальну середню освіту;
Копія сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
Медична довідку за формою 086–у (з поліклініки за місцем проживання)
Відповісти
0 # Олександр 29.05.2020, 12:45
Як буде проходити творче завдання, хореографії?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 12:54
Добрий день. Регламент проведення творчих конкурсів Ви можете переглянути в Додатку 1.4. cuspu.edu.ua/.../...
Терміни проведення уточнюються. Слідкуйте за оголошеннями на сайті, телефонуйте в Приймальну комісію.
Відповісти
0 # Майя 29.05.2020, 12:37
Доброго дня. Мене цікавить спеціальність "корекційна освіта", а саме дефектолог. Є у Вас така спеціальність?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 12:46
Добрий день! Спеціальність, яка Вас цікавить наразі має нову назву: 016.02 Спеціальна освіта (олігофренопеда гогіка та логопедія). Факультет педагогіки та психології готує таких фахівців.
Відповісти
0 # Олекій 29.05.2020, 12:11
Фізико-математи чний факультет.
Якщо в мене буде диплом бакалавра зі спеціальності "Комп`терні науки", чи зможу я викладати в технікумі та університеті?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 12:31
Олексію, для викладання в університеті диплому бакалавра замало. Але Ви можете згодом вступити в магістратуру на потрібну Вам спеціальність
Відповісти
0 # Алла 29.05.2020, 11:50
Який прохідний бал для вступу на факультет , початкові класи , та "психолог"?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 11:56
Шановна Алло! Прохідний бал буде відомо в серпні, коли будуть сформовані рейтингові списки. Ваше завдання - якомога краще скласти ЗНО. Удачі Вам!
Відповісти
0 # Юліанна 29.05.2020, 11:05
Питання по мистецькому факультету: хотіла запитати, чи можна в університеті отримати освіту хореограф саме бальних танців?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 11:55
Добрий день! Під час навчання на спеціальності 023 Хореографія Ви будете вивчати різні види танців: народно-сценічн ий, класичний, бальний тощо.
Відповісти
0 # Олена 29.05.2020, 10:59
Доброго дня! Я випускниця вашого університету. Навчалася на факультеті філології та журналістики. Працюю вчителем української мови та літератури. Зараз хотіла б здобути другу педагогічну освіту за спеціальністю "Вчитель початкових класів". Які умови вступу на заочну форму? Який термін навчання? Наперед дякую за інформацію!
Відповісти
0 # Сергій Михида 29.05.2020, 11:45
Шановна Олено! На базі вищої освіти Ви можете вступити до магістратури за більшістю спеціальностей і "Початкова освіта" зокрема.
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 11:44
Добрий день! Ви можете вступити до магістратури за спеціальністю 013 Початкова освіта (за неспорідненою спеціальністю). Термін навчання 1р 10 місяців. Детально: cuspu.edu.ua/.../...
Відповісти
0 # Марина 29.05.2020, 10:57
Яка вартість гуртожитка на 2020/2021 рік? Дякую
Відповісти
0 # Артем Карабут 29.05.2020, 12:12
Доброго дня! На даний момент вартість проживання в гуртожитку за 10 місяців складає 5200 грн. Калькуляція на проживання в 2020-2021 навчальному році буде оприлюднена на початку липня. Слідкуйте за новинами на сайті та на сторінках профкому студентів в фейсбуці і інстаграмі
Відповісти
0 # Ксенія 29.05.2020, 10:56
При навчанні на комерційній основі чи можливо згідно договору оплата помісячно (на місяць чи два наперед)?
Відповісти
0 # Сергій Михида 29.05.2020, 11:41
Шановна, Ксеніє, помісячна оплата можлива за Вашою заявою
Відповісти
0 # Ігор 29.05.2020, 10:56
Добрий день, я хотів би дізнатись умови прийому манівських робіт до вашого університету на історичний факультет
Відповісти
0 # Вдовенко В. 04.06.2020, 06:16
Шановний Ігоре! На жаль, цього року Міністерство освіти і науки скасувало пільги при вступі для призерів МАН (у всіх закладах вищої освіти України). Ознайомитися зі змінами Ви можете на сторінці МОН mon.gov.ua/.../prezentaciyi
Відповісти
0 # Віктор 29.05.2020, 10:52
Доброго дня!
Хочу поставити питання.
Якщо навчатись по окр бакалавр спеціальності "Початкова освіта"(освітнь о-професійній программі "Початкова освіта та Дошкільна освіта") чи буде освітня программа зазначена в дипломі і яка буде присвоєна кваліфікація?
Відповісти
0 # Fares Mohamed 29.05.2020, 10:50
Я хочу вивчати бакалавр. То що мене треба зробити? Я іноземець,туніс
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 12:10
Добрий день! Правила прийому на навчання іноземних громадян можна почитати за посиланням: cuspu.edu.ua/.../... перелік спеціальностей у Додатку 16 cuspu.edu.ua/.../...
Відповісти
0 # Кирил 29.05.2020, 10:46
Факультету історії та права. Доброго дня! Скажіть будь ласка, за спеціальністю 081 Право, в дипломі вказується як "вчитель правознавства" чи просто "правознавство" ?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 10:54
Добрий день! По завершенні навчання зі спеціальності 081 Право Ви будете бакалавром із права (юристом).
Відповісти
0 # Людмила 29.05.2020, 10:33
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, де можна подивитися рейтингові списки абітурієнтів 2019 вашого університету?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 10:43
Добрий день! Рейтингові списки за 2019 рік Ви можете переглянути за допомогою Інформаційної системи Конкурс vstup.info/.../i2019i55.html
Відповісти
0 # Андрій 29.05.2020, 10:25
Факультет фізвих. Підкажіть де я можу подивитись вартість навчання на комерцію, не можу знайти?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 10:29
Добрий день! Вартість навчання Ви можете переглянути у додатках до Правил прийому:
бакалавр: cuspu.edu.ua/.../...
магістр: cuspu.edu.ua/.../...
Відповісти
0 # Марина 29.05.2020, 09:01
Мистецький факультет . Після музичного коледжу для вступу треба ЗНО тільки з української мови ?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 09:11
Доброго дня! Якщо ви вступаєте на спеціальність 014.13 Музичне мистецтво (після музичного коледжу), то складаєте ЗНО з української мови та літератури і вступний іспит з музичного мистецтва на базі нашого університету
Відповісти
0 # Инна 29.05.2020, 08:55
Здравствуйте!мо жно ли поступить на факультет информационной технологии и кибербезопаснос ти,с предметами ВНО, УКР.ЯЗ;УКР.ЛИТ; МАТЕМАТИКА;ИСТО РИЯ. СПАСИБО!
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 09:09
Доброго дня! На фізико-математи чному факультеті є спеціальність 122 Комп`терні науки (Програмування та адміністрування ). При вступі на бакалавра (на державну форму навчання) вам потрібно скласти ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література, 2. Математика, 3. Фізика або іноземна мова. При вступі на комерційну форму навчання замість фізики/іноземно ї мови допускається складання історії України.
Відповісти
0 # Инна 29.05.2020, 09:17
Дякую!
Відповісти
0 # Інна 29.05.2020, 08:46
Доброго дня! Мене цікавить питання щодо мистецького факультету, чому змінили предмети для ЗНО?
Я їздила і запитувала які предмети треба здавати, мені сказали історію, українську мову та літературу,твор чий конкурс, а зараз я дізналася, що треба математика, що мені робити?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 09:05
Доброго дня! Для вступу на мистецький факультет перелік конкурсних предметів, порівняно з минулим роком, змінено не було. При вступі на педагогічні спеціальності потрібно скласти три конкурсні предмети (ЗНО), при вступі на непедагогічні спеціальності: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво , реставрація та 024 Хореографія - складаєте українську мову та літературу, історію України та творчий конкурс.
Відповісти
0 # Дарія 29.05.2020, 09:48
Доброго дня!Тобто можна скласти ЗНО, з Української мови та літератури,Істо рії України ,а також творчий конкурс,і поступити на мистецький факультет?
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 09:54
Даріє! Перелік конкурсних предметів для вступу Ви можете переглянути в додатку до Правил прийому: cuspu.edu.ua/.../...
Залежно від обраної Вами спеціальності, конкурсні предмети трохи різняться
Відповісти
0 # Ірина 29.05.2020, 08:37
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка який прохідний бал на факультет інформаційної технології та кібербезпеки ,та які вступні екзамени будуть?
Відповісти
0 # Cеменюк О.А. 29.05.2020, 08:54
Такого факультету у нас немає. На фізико-математи чному факультеті є спеціальності "комп'ютерні науки", "комп'ютерні технології". "Прохідний бал" кожного року різний і визначається автоматично, залежно від кількості та якості вступників. Конкурсні предмети на ці спеціальності можна побачити на нашому сайті в рубриці "Абітурієнту".
Відповісти
0 # Вдовенко В. 29.05.2020, 08:52
Доброго дня! На фізико-математи чному факультеті є спеціальність 122 Комп`терні науки (Програмування та адміністрування ). При вступі на бакалавра вам потрібно скласти ЗНО з таких предметів: 1. Українська мова та література, 2. Математика, 3. Фізика або іноземна мова. Прохідний бал формується в результаті широкого конкурсу в серпні.
Відповісти
0 # Марина 29.05.2020, 07:21
Питания щодо мистецького факультету , чи потрібно проходити творчий конкурс пісня музичного коледжу? І в яких числах треба подавати документи для вступу?
Відповісти
0 # Стратан-Артишкова Т. 29.05.2020, 08:01
Доброго дня! Для вступу на музичне відділення після музичного коледжу можливий вступ для здобуття ступеня бакалавра
- на 1 рік і 10 місяців (необхідно пройти творчий конкурс);
- на 3 роки і 10 місяців (необхідно скласти творчий залік).
Слідкуйте за новинами на сайті нашого університету. Дати подання документів будуть повідомлені пізніше.
Відповісти
0 # Валерия 29.05.2020, 07:10
Доброго дня! ЦІкавить питання з приводу працевлаштуванн я після спеціальності 011 Освіті, педагогічні науки. 2310.2 «Асистент», 2310.2 «Викладач вищого навчального закладу» . Ким по факту можна працювати ? Які предмети викладати після закінчення ? Дякую!
Відповісти
0 # Рацул А.Б. 29.05.2020, 07:53
Викладач у таких навчальних закладах: університет, інститут, коледжі, професійно-техн ічні училища.
Викладати педагогіку та дисципліни у відповідності з основним фахом.
Відповісти
0 # Валерия 29.05.2020, 07:55
Основний фах мається на увазі, за отриманою освітою рівня бакалавра?
Відповісти
0 # Рацул А.Б. 29.05.2020, 08:25
Так.
Відповісти
0 # Катерина 29.05.2020, 06:56
Питання до декана мистецького факультету: підкажіть, чи враховуються дипломи олімпіад в з образотворчого мистецтва при вступі?
Відповісти
0 # Тетяна 29.05.2020, 07:43
Доброго дня! Раді, що Ви зацікавились нашою спеціальністю!
Вступ відбувається згідно з правилами прийому і всі Ваші здобутки враховуються при вступі.
Відповісти