Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
Участь професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та підприємництва ЦДУ ім. В. Винниченка у онлайн воркшопі по програмі EDUPRO (20 березня - 17 квітня 2025 року)

Участь професорсько-викладацького складу кафедри менеджменту та підприємництва ЦДУ ім. В. Винниченка у онлайн воркшопі по програмі EDUPRO (20 березня - 17 квітня 2025 року)

В період з 20 березня по 17 квітня 2025 року к.е.н., викладачі кафедри менеджменту та підприємництва Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка - доцент Бондар Юлія Анатоліївна та к.пед.н., доцент Щоголєва Інна Валентинівна взяли активну участь у серії безкоштовних онлайн-воркшопів «Покращуй свої Soft Skills», що були організовані в межах освітньої програми EDUPRO спільно з компанією SoftServe.

20 березня 2025 року
Тема: «Leadership Skills for Educators' Success» (Лідерські якості для успіху педагогів)
Спікер: Галина Даців, Ph.D., віце-президент з навчання та розвитку компанії SoftServe. У фокусі – ключові лідерські якості, необхідні для ефективної освітньої взаємодії та мотивації студентів.

27 березня 2025 року
Тема: «Never Normal Environment in Education» (НІКОЛИ Нормальне середовище в освіті)
Спікер: Рената Делпорте, старший віце-президент з персоналу, бізнес-партнери SoftServe. Обговорювалися виклики нестабільності в освітньому середовищі та шляхи адаптації до постійних змін.

10 квітня 2025 року
Тема: «Navigating Uncertainty: How Continuous Development Builds Resilient and Effective Educators» (Подолання невизначеності: як безперервний розвиток формує стійких і ефективних педагогів)
Спікер: Наталія Куба, директорка з глобальних операцій у сфері навчання SoftServe, викладачка НУ «Львівська політехніка». Основна увага приділялася стратегіям особистісного і професійного зростання в умовах невизначеності.

17 квітня 2025 року
Тема: «AI in 2025: Life Beyond the Hype – Challenges and Realities» (Штучний інтелект у 2025 році: життя поза межами галасу – виклики та реалії)
Спікер: Адель Бібі, почесний радник з досліджень і розробок SoftServe, старший науковий співробітник Оксфордського університету, керівник групи безпеки ШІ. Захід охопив практичне застосування ШІ у сфері освіти та нові горизонти для викладачів.

Цей цикл воркшопів став унікальною можливістю для розвитку м’яких навичок, необхідних для ефективної педагогічної діяльності в умовах постійних змін, цифровізації та глобальних викликів. Захід проходив у форматі відкритих лекцій та практичних обговорень із провідними фахівцями галузі. Майстер-класи проходили англійською мовою для всіх учасників.

Такі ініціативи підтверджують, що освіта майбутнього – це освіта, що постійно розвивається, інтегрує технології та спрямована на розвиток особистості викладача як лідера змін.

Участь у таких подіях є важливим кроком у підвищенні професійної компетентності викладачів кафедри, сприяє інтеграції сучасних технологій в освітній процес і розвитку культури безперервного навчання.

Інформацію підготувала к.е.н., доцент Бондар Ю.А.
к.пед.н., доцент Щоголєва І.В.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись