1. Програма фахового вступного випробування з педагогіки для спеціальності 013 Початкова освіта
3. Програма фахового вступного випробування з комп'ютерних наук для спеціальності 122 Комп'ютерні науки
4. Програма фахового вступного випробування зменеджменту для спеціальності 073 Менеджмент
5. Програма фахового вступного випробування з економіки для спеціальності 051 Економіка
6. Програма фахового вступного випробування із загальної психології для спеціальності 053 Психологія
7. Програма фахового вступного випробування з журналістики для спеціальності 061 Журналістика
15. Програма фахового вступного випробування з педагогіки для спеціальності 012 Дошкільна освіта
17. Програма фахового вступного випробування для спеціальності 014.10 Середня освіта (Технології)
Конкурсний бал для вступників за результатами HMT 2025 та творчого конкурсу розраховується за такою формулою:
Конкурсний бал (КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3+ К4 × П4 + КТ × ТК) / (К1 + К2 + К3+ (К4макс + К4)/2 + КТ) + ОУ,
де
П1, П2, П3, П4 – оцінки з першого, другого, третього та четвертого предметів НМТ 2025 року;
ТК – оцінка творчого конкурсу зі спеціальностей А7 «Фізична культура і спорт», В4 «Образотворче мистецтво та реставрація», В6 «Перформативні мистецтва»;
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів ЦДУ ім. В. Винниченка для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації, предметні спеціальності), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;
К1, К2, К3, К4, К4мах - предметні коефіцієнти оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) та коефіцієнт КТ оцінки творчого конкурсу визначені в Правилах прийому. К4макс – максимальне значення предметного коефіцієнта з вибіркового предмета НМТ 2025 року для відповідної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності).
Конкурсний бал для вступників за результатами HMT 2024 та творчого конкурсу розраховується за такою формулою:
Конкурсний бал (КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3 + К4 × П4 + КТ × ТК) / (К1 + К2 + К3 + К4 + КТ) + ОУ,
де
П1, П2, П3, П4 – оцінки з першого, другого, третього та четвертого предметів НМТ 2024 року;
ТК – оцінка творчого конкурсу зі спеціальностей А7 «Фізична культура і спорт», В4 «Образотворче мистецтво та реставрація», В6 «Перформативні мистецтва»;
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів ЦДУ ім. В. Винниченка для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації, предметні спеціальності), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;
К1, К2, К3, К4 – предметні коефіцієнти оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) та коефіцієнт КТ оцінки творчого конкурсу визначені в Правилах прийому.
Конкурсний бал для вступників за результатами НМТ 2023, НМТ 2022 років та творчого розраховується за такою формулою:
Конкурсний бал (КБ) = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3 + КТ × ТК) / (К1 + К2 + К3 + КТ) + ОУ,
де
П1, П2, П3 – оцінки з першого, другого та третього предметів НМТ 2022, 2023 років;
ТК – оцінка творчого конкурсу (у передбачених цим Порядком випадках);
ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності (спеціалізації, предметні спеціальності), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 6). Якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200;
К1, К2, К3 – предметні коефіцієнти оцінок предметів для кожної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності) та коефіцієнт КТ оцінки творчого конкурсу визначені в Правилах прийому.
Особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, за поданням Міністерства молоді та спорту України зараховуються оцінки по 200 балів з двох конкурсних предметів на вибір вступника.
Чемпіонам та призерам останніх чемпіонатів Європи та/або світу, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України, серед спортсменів різних вікових груп з видів спорту, чемпіонам та призерам Всесвітніх ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, Всесвітньої гімназіади, чемпіонам/призерам України серед спортсменів різних вікових груп з видів спорту в рік, що передує року вступу, під час вступу на навчання за предметною спеціальністю A4.11 «Середня освіта (Фізична культура)» та спеціальністю A7 «Фізична культура і спорт» ОУ встановлюється таким, що дорівнює 10. Статус чемпіона/призера цих міжнародних та/або всеукраїнських спортивних змагань підтверджується витягом з протоколу офіційних міжнародних та/або всеукраїнських спортивних змагань, наданого всеукраїнською федерацією з відповідного виду спорту із зазначенням власного імені та прізвища, назви спортивних змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату.
Конкурсний бал для вступу на основі ПЗСО та НРК5 не може бути менше ніж 150 балів для спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право».
Мінімальна позитивна оцінка вступного випробування складає 100 балів.
Перелік вагових коефіцієнтів КІ, К2, К3, К4 та творчих конкурсів
Остаточно конкурсний бал множиться на добуток регіонального (РК) та галузевого (ГК) коефіцієнтів, причому:
РК за місцем фактичного знаходження закладів вищої освіти дорівнює 1,00.
ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (предметні спеціальності, спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка; 1,00 – в інших випадках.
Для конкурсного відбору осіб для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю, які вступають на основі вже здобутого ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) зараховуються результати фахового іспиту та розгляду мотиваційних листів при вступі на комерційну форму навчання.
Співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання знань, умінь та навичок вступника з одного, двох або трьох предметів (складових, дисциплін) у передбачених Правилами прийому випадках.
Програми співбесід з предметів для вступників на основі ПЗСО та НРК5, які вони проходять замість НМТ 2025 року:
- з української мови;
- з математики;
- з історії України;
- з англійської мови;
- з німецької мови;
- з біології;
- з фізики;
- з хімії;
- з географії;
- з української літератури.
Реєстрація заяв на участь у співбесідах у 2025 році здійснюється:
- для вступу на місця державного або регіонального замовлення – з 03 липня до 18:00 10 липня,
- для вступу виключно на комерційну форму навчання – з 03 липня до 18:00 25 липня.
Співбесіди за всіма джерелами фінансування проводяться в декілька потоків з 08 по 19 липня.
Співбесіди для вступу виключно на комерційну форму навчання – з 08 до 1 серпня.