Accessibility Tools

Ресурси всередині нас: як підтримати свій емоційний стан

Фахівчині Центру життєстійкості 25 квітня провели мотиваційно-практичну зустріч «Ресурси всередині нас: як підтримати свій емоційний стан» зі студентами факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Дбати про власне ментальне здоров’я – це спосіб підтримати себе у складні часи

Кожна людина потребує відпочинку та перезавантаження. Таку можливість створили фахівчині Центру Життєстійкості, провівши 24 квітня заняття «Навігатор внутрішньої сили» у Центральноукраїнському державному університеті ім. В. Винниченка

Крок до психічного благополуччя

krokУ межах Тижня психології  23 квітня відбулася зустріч студентів факультету історії, бізнес освіти та права з психологом: Крок до психічного благополуччя, під час якої обговорювали важливість турботи про психічне здоров’я. Проаналізували як саме знання з психології та консультація у психолога можуть поліпшити життя студента.

✔ Чому важливо звертатися до психолога?  Професійна підтримка допомагає розібратися в складних емоціях, підвищити стресостійкість та покращити якість життя.
✔ Як психологі ядопомагає студентам? Розуміння себе, техніки самодопомоги та консультації з фахівцем сприяють навчанню, комунікації та особистісному  розвитку.
✔ Чому люди уникають психологів? Учасники разом із психологом проаналізували бар’єри: страх осуду, міфи про "слабкість", недовіру до спеціалістів або фінансові обмеження.

Звернення за психологічною допомогою - це про активний крок до себе, а не ознака проблеми. Турбота про ментальне здоров’я так само важлива, як і про фізичне!

Знайомство з першокурсниками

У рамках заходів, спрямованих на адаптацію студентів-першокурсників протягом вересня-жовтня Психологічною службою Центральноукраїнського держдавного педагогічного університету було проведено зустрічі зі студентами факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій; факультету математики, природничих наук та технологій; факультету педагогіки, психології та мистецтв; факультету історії, бізнес освіти та права; факультету фізичного виховання. На цих зустрічах першокурсники під час міні-лекцій інформаційно-просвітницького характеру дізналися про особливості роботи та основні напрями діяльності Психологічної служби університету (просвітницька, консультативна, корекційна та діагностична). Також було проведене анкетування студентів з метою визначення актуальних проблем щодо їх адаптації до навчання в університеті та шляхів надання допомоги студентам.

Психологічна служба в умовах війни

З перших днів повномаштабного вторгнення Психологічною службою Університету були забезпечені можливості доступу студентів, викладачів та співробітників навчального закладу до психологічної підтримки та допомоги. Війна внесла свої корективи щодо пріоритетних напрямків її роботи. В умовах воєнного стану формат роботи Психологічної служби передбачав активну роботу як у групах, так і індивідуально. В перші дні військової агресії в Україні Психологічна служба працювала в режимі кризового телефоного консультування з питань подолання тривоги, стресу, паніки, страху перед невідомістю.