Наука

Звітна конференція наукового студентського товариства за 2023-2024 навчальний рік

За підсумками навчального року, 15 травня 2024 року відбулася звітна конференція студентського наукового товариства Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Звітна наукова конференція викладачів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за 2023 рік

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі звітної наукової конференції викладачів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за 2023 рік. Пленарне засідання конференції відбудеться 16 травня 2024 року о 13.00, в актовій залі університету: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1.

Безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних

Підтримуючи Україну в умовах війни, міжнародні партнери – компанії Clarivate та Elsevier – продовжили для українських учених безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних. На офіційному вебсайті МОН розміщені інструкції щодо їх використання під час роботи на платформах Web of Science та Scopus.

Результати підвищення кваліфікації з цифровізації освіти та соціальних проблем

Завершився курс лекцій в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Цифровізація освіти та соціальні проблеми в сучасному техногенно-інформаційному суспільстві». Захід був організований Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Семінар на тему: «Написання заявки проєкту на конкурс. Самооцінювання. Оцінювання проєкту експертами МОН»

Шановні наукові керівники та відповідальні виконавці науково-дослідних проєктів!

15 квітня 2024 року (понеділок) о 14:10 відбудеться семінар від наукового відділу на тему: «Написання заявки проєкту на конкурс. Самооцінювання. Оцінювання проєкту експертами МОН».

Доповідь: фахівець науково-дослідної частини, Сільченко Юлія Юріївна, кандидат географічних наук, доцент.

Перед початком семінару зареєструйтесь: https://forms.gle/4n9k1HoMp2CYyq3e7
Форма заходу: онлайн на платформі Google Meet.
Щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть посилання https://meet.google.com/mmu-mhde-zpq