Сторінка образотворчого відділення в Інстаграм https://www.instagram.com/art_faculty_krop/
Сторінка образотворчого відділення в Фейсбук https://www.facebook.com/Arteducationkrop/
Попередній захист кваліфікаційних робіт з теорії та історії образотворчого мистецтва студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти — це важливий етап на шляху до фінального захисту. Він дає змогу отримати фахові рекомендації та поради від викладачів, внести останні зміни та удосконалити свої проєкти й впевнено рухатись до завершального етапу.
Read more ...
Цієї весни до мистецького простору повертається ім’я, яке сплітає традицію з сьогоденням, орнамент із пам’яттю, ім’я – Макара Мухи, майстра декоративного розпису з Кіровоградщини. Його "Вазон" не просто символ природи чи домашнього затишку, це візуальна формула, що тримає в собі регіональну ідентичність, фольклорний код та відлуння руки, яка малювала з любов’ю до рідної землі.
10 грудня 2024 року в мистецькій резиденції «Хвиля» відбулося відкриття виставки «Сила творчості. Сила захисту».
Завдяки Сергію Солов'ю, Костянтину Чепурному, Андрію Рошці, Ігору Поповичу, Ярославі Метлінській, В'ячеславу Охріменку, Євгену Просяніку, Максиму Набоці, Ользі Дуднік-Мельстер ми маємо можливість працювати в теплі й бачити небо, спати ночами та мати плани на завтра...
Унікальна бліц-виставка студентських робіт «На хвилі перемоги» відбулася 5 грудня 2024 року в мистецькій резиденції «Хвиля» Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та присвячена Дню Збройних Сил України й водночас Міжнародному дню волонтера. Експозиція складається з декоративно-розписних артефактів, створених молодими художниками для підтримки волонтерів, які невтомно працюють на перемогу нашої країни.
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначався 9 листопада, художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна вже втретє влаштував бієнале наївного мистецтва та мистецтва примітивізму «Велюровий кіт» імені Андрія Ліпатова.